28 січ. 2015

Нововведення у проведенні ЗНО у 2015 році

Про новації та зміни у системі оцінювання та технології проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році

РЕЄСТРУЄМОСЯ ДЛЯ УЧАСТІ В ЗНО 2015

Реєстрація для участі в ЗНО 2015 триватиме з 5 січня до 20 лютого 2015 року.

Освіта Запорізького краю - 2015

Запрошуємо педагогів та педагогічні колективи закладів освіти Чернігівського району взяти участь у обласній он-лайн-виставці "Освіта Запорізького краю - 2015". Пропонуємо переглянути на сторінках блогу виставки матеріали учасників Чернігівського району. Для участі у виставці розмістіть матеріали на власному ресурсі (сайт, блог, вікі тощо);
26 січ. 2015

Конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози

З 19 січня по 26 лютого 2015 року Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді проводить обласний конкурс авторської дитячої і юнацької поезії та прози «Я – за єдину Україну!» До участі у конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів, вихованці шкіл-інтернатів обласного підпорядкування та учні навчальних закладів професійно-технічної освіти віком від 7 до 21 року включно.

Про проведення заходів до Міжнародного Дня Безпечного Інтернету

Відповідно до листа Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти від 16.01.2015 року повідомляє, що 10 лютого 2015 року за ініціативою Європейської комісії в Україні проходитиме Міжнародний День Безпечного Інтернету, організатором якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет.

Проведення ДПА та ЗНО у 2015 році: роз’яснення МОН

Деякі питання проведення підсумкової атестації та тестування у 2014/15 навчальному році: роз’яснення МОН
5 січ. 2015

До уваги учасників ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Про проведення ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2014/2015 навчальному році
25 груд. 2014

Завітала казка до малечі

Новий рік – таємниче, чарівне, наче казка, свято, свято радості й краси, яке приносить щастя і надію у кожний дім. Кожна родина, кожна дитина з нетерпінням очікує на нього. Скільки б не було нам років перед Новорічним святом разом із запахами мандаринів і соснових гілок прокидається дитяча віра в диво, в те, що все, задумане у цю казкову ніч, обов’язково здійсниться. Тому ніхто не залишається байдужим до цього чудового свята!
24 груд. 2014

Абітурієнт-2015

23 грудня 2014 року відбулась зустріч випускників шкіл району із представниками ВУЗів та коледжів. Майбутні абітурієнти мали змогу ознайомитись з умовами вступу до представлених навчальних закладів у наступному році. Традиційна зустріч, організатором якої став відділ освіти, молоді та спорту, відбулась у приміщенні РЦКД.
17 груд. 2014

Підсумки ІІ етапу МАН

07 грудня 2014 року відбувся ІІ (обласний) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України