20 січ. 2014

Відзначеня 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка

оголошення
11 січ. 2014

Інформація про проведення педагогічної майстерні вчителя математики

11 січ. 2014

Про проведення районного методичного об"єднання вчителів української мови та літератури

Проведення РМО
10 січ. 2014

Про проведення проблемного столу для відповідальних за організацію учнівського самоврядування.

9 січ. 2014

Про підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості
8 січ. 2014