30 лист. 2016

Новини МОН

Вибірковий перелік законодавчих та нормативних документів, що стосуються дошкільної,загальної середньої та позашкільної освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України у листопаді 2016 року.
28 лист. 2016

Про підсумки районного етапу олімпіади з фізичної культури

26 листопада відбувся ІІ (районний) етап учнівської олімпіади з фізичної культури.
28 лист. 2016

Підготовка до ЗНО-2017

Матеріали, які допоможуть підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. Це програми зовнішнього незалежного оцінювання, загальні характеристики сертифікаційних робіт і критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
24 лист. 2016

Обласний фестиваль-огляд освітніх веб-ресурсів. Підсумки

Обласний фестиваль-огляд освітніх веб-ресурсів "Навчаємо української" проводився з квітня по грудень 2016 року. У номінації "Веб-ресурс вчителя початкових класів як середовище навчання молодших школярів української мови" маємо переможців. Наш район був представлений трьома педагогами і всі вони посіли призові місця.
22 лист. 2016

Районний етап МАН 2016-2017 н.р.

28 жовтня 2016 року проведено І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт на базі Чернігівської СШ І-ІІІ ступенів «Надія». У конкурсі взяли участь 22 учня із 7 шкіл району (3 селищні, 4 сільські), у минулому році – 33 учня із 6 шкіл району (2 селищні, 4 сільські).
18 лист. 2016

Позашкільна освіта району

У 2016-2017 н.р. у Чернігівському районі розпочали роботу два позашкільних заклади системи освіти – Чернігівський районний Будинок дитячої та юнацької творчості Чернігівської районної ради Запорізької області та Дитячо-юнацька спортивна школа Чернігівської районної ради Запорізької області (ДЮСШ).
17 лист. 2016

"Олімпійське лелеченя". Підсумки

У залік 72-ї районної спартакіади школярів проводився районний тур Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя».
13 лист. 2016

Відповіді на питання про ЗНО та пробне ЗНО 2017

Інформація від Днвпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти
8 лист. 2016

Вітаємо переможців Медіафестивалю 2016!

04 листопада 2016 року у Запорізькому виставковому центрі "Козак палац" відбулося нагородження учасників Медіафестивалю, який проходив на виконання наказу ДОН ЗОДА від 26.04.2016 № 0317 «Про проведення Медіафестивалю для школярів у 2016 році».
3 лист. 2016

Квітуча Україна

Запрошуємо класні колективи завітати на чудову, різнобарвну виставку "Квітуча Україна", яка буде відкрита протягом двох тижнів у відділі освіти, молоді та спорту (відпов. Школяренко С.А.). Не упустіть можливості прикрасити похмурі осінні дні яскравими фарбами