28 вер. 2016

Щорічна обласна педагогічна премія

27 вересня у м. Запоріжжя відбулось урочисте вручення щорічної обласної педагогічної премії. Цього року почесну нагороду за значні досягнення у навчанні та вихованні учнів у 2015/2016 році отримала Сапальова Людмила Іванівна, вчитель географії Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу А. М. Темника.
21 вер. 2016

Шкільний етап олімпіад

Цього року шкільний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, який проводиться з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу учнів району, триватиме з 03 по 20 жовтня.
19 вер. 2016

Терміни проведення ЗНО-2017

Міністерством освіти і науки України затверджено Календарний план підготовки та проведення в 2017 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти, що визначає основні етапи підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання, а також терміни їх реалізації.
18 вер. 2016

Здобутки освітян Запорізького регіону

Методисти та викладачі Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти підготували черговий 17 випуск книги «Здобутки освітян Запорізького регіону. Антологія перспективного педагогічного досвіду закладів освіти Запорізької області».
9 вер. 2016

Новини зі шкіл. PILOT в щасливому польоті

Назавжди запам`ятається учням Богданівської школи цікаве й невгамовне життя в мовному таборі. Є що згадувати, з чого сміятися, за чим шкодувати.
31 серп. 2016

Вітаємо з Днем знань!

Шановні освітяни! Вітаю вас із Днем знань! Бажаю всім нам у новому навчальному році виключно успішних та результативних кроків на шляху творення нової України для себе і майбутніх поколінь. Будьмо справжніми, і тоді у нас обов’язково будуть справжні учні, справжнє відчуття задоволення від роботи, яку виконуємо, і ми разом зможемо розраховувати на справжнє майбутнє і справжню міцну Україну. Щасливого і мирного 2016/2017 навчального року!
30 серп. 2016

Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту

30 серпня 2016 року в приміщенні районного центру культури та дозвілля відбулось Розширене засідання колегії відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації
19 серп. 2016

Методичні рекомендації МОН

Міністерством освіти і науки надіслано методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.
18 серп. 2016

2016/2017 навчальний рік

Матеріали до початку нового навчального року: нормативна база, перелік програм, підручників.
11 серп. 2016

Інклюзивна освіта

Міністерством освіти і науки України упорядковано навчальну літературу і програми, що рекомендуються для використання в навчально-виховному процесі у загальноосвітніх навчальних закладах для навчання дітей з особливими освітніми потребами.