2 серп. 2016

Про фізкультурно-спортивну роботу у 2016-2017 навчальному році
20 лип. 2016

Про проведення Першого уроку

У 2016 році наша країна відзначає свою 25-ту річницю Незалежності. Отже, тема Першого уроку 2016/2017 навчального року повинна присвячуватись відзначенню цієї знаменної дати.
9 черв. 2016

Безкоштовні вебінари для вчителів

21-24 червня ВГ «Основа», вже традиційно, до дня свого народження, проводить інтернет-марафон безкоштовних вебінарів для вчителів. (Джерело: http://osvita.ua/)
3 черв. 2016

Свято дитинства «Казкове літо»

1 червня 2016 року в Чернігівському селищному Будинку культури відділом освіти, молоді та спорту та Чернігівським БДЮТ було проведено свято для школярів Чернігівського району, присвячене Міжнародному дню захисту дітей. У конкурсі взяли участь 367 учнів із 12 шкіл району та Чернігівської школи-інтернат (4 селищні, 8 сільські).
2 черв. 2016

GoFundEd - платформа для освітніх проектів

Ідей, планів, задумів у кожного керівника, вчителя або бібліотекаря - безліч. Реалізація освітянських ініціатив потребує фінансування. GoFundEd – це краудфандингова платформа для освітніх проектів, яка створена з метою допомогти освітянам створювати якісний навчальний досвід для своїх учнів. Підтримуючи ініціативи вчителів, GoFundEd покликаний сформувати спільноту новаторів, що самостійно впроваджують зміни у своєму класі чи школі.
27 трав. 2016

Районне свято "Талант+творчість 2016"

26 травня у районному центрі культури та дозвілля відбулося районне свято для обдарованих і здібних дітей "Талант+творчість". Приємно, що нинішні талановиті діти - це не просто пасивні "книгогризи", а соціально активна патріотично налаштована молодь, за якою (ще тліє надія у серці), краще майбутнє нашої країни.
22 трав. 2016

Вступна кампанія 2016

У Міністерстві освіти і науки розповіли про особливості вступної кампанії до вишів. Вступна кампанія цього року стартує 11 липня і триватиме до 28 липня. Заяви подаватимуться випускниками тільки в електронному вигляді. Випускники матимуть можливість подати до 15 заяв.
20 трав. 2016

Роз'яснення Українського центру оцінювання якості освіти

Щодо завдання № 28 сертифікаційної роботи з історії України. До Українського центру оцінювання якості освіти надходять звернення від цьогорічних учасників зовнішнього незалежного оцінювання та їхніх батьків щодо коректності завдання № 28 сертифікаційної роботи з історії України. Окремі з них вимагають зарахувати тестові бали за це завдання всім учасникам ЗНО.
17 трав. 2016

Легкоатлетичний пробіг

У суботу 14 травня на ст. Стульневе відбувся районний благодійний кросовий пробіг у якому взяли участь 32 любителі фізичної культури і спорту.
13 трав. 2016

«Старти надій» - крок до олімпійських ігор!

Весняні дощики не злякали юних спортсменів семи загальноосвітніх навчальних закладів району, які змагалися 11 травня на дитячих спортивних іграх «Старти надій». У завзятій боротьбі було весело, радісно, патріотично, адже змагалися збірні команди учнів 4-7 класів, а програма спортивних змагань цікава і різноманітна: