3 лист. 2016

ІІ етап олімпіад

14 листопада стартує ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2016/2017 навчального року.
1 лист. 2016

Новини МОН

Вибірковий перелік законодавчих та нормативних документів, що стосуються дошкільної,загальної середньої та позашкільної освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України у жовтні 2016 року.
29 жовт. 2016

З днем народження, Владівська школо!

Щиро вітаємо учнів та вчителів Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором, Балутою Наталією Григорівною, з ювілеєм навчального закладу. Коридорами вашої школи пройшли тисячі учнів, у чиї душі вона засівала зерна знань, повертала у світ добра, краси, милосердя. У її стінах виросли інженери і водії, поети і музиканти, механізатори і хлібороби, лікарі і вчителі, військові і вчені. Хочеться вірити, що ваша школа переживе ще не один ювілей, а всі хороші справи, зроблені цілими поколіннями педагогів, стануть дороговказом для наступників. Бажаємо навчальному закладу розвитку та процвітання, вчителям і учням - успіхів, щастя та міцного здоров'я!
20 жовт. 2016

Шкільна спартакіада

Ще будівельники СВК «Світанок» завершували оздоблювальні роботи на спортмайданчику Довгинського навчально-виховного комплексу, але командам юних футболістів це не завадило протягом чотирьох днів провести першість району з міні-футболу серед школярів на чудовому штучному полі, яке красується на території школи мальовничого села Довге, та мабуть найкращого майданчика в області.
19 жовт. 2016

Фестиваль "Козацький гарт"

19 жовтня на базі Чернігівської ДЮСШ відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів району «Козацький гарт», який мав на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання дітей, відродження козацько-національних традицій та культурної спадщини українського народу.
8 жовт. 2016

З днем народження, Богданівська школо!

Щиро вітаємо учнів та вчителів Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на чолі з директором, Івашиною Галиною Миколаївною, з нагоди 40 річного ювілею навчального закладу. За цією датою криється наполеглива праця багатьох педагогів, які починали свою діяльність ще в 1976 році. За роки свого існування школа виховала безліч гідних учнів, результат успішного навчання яких - призові місця на олімпіадах та конкурсах. Нехай і далі примножуються досягнення нашої школи в найважливішій справі українського суспільства - формуванні високоосвіченої, творчої, духовно багатої людини. Школі-ювіляру бажаємо процвітання, вчителям і учням - успіхів, щастя та міцного здоров'я!
7 жовт. 2016

Проект для керівників навчальних закладів.

Інститут модернізації змісту освіти запрошує загальноосвітні навчальні заклади до участі у Всеукраїнському проекті «Розвиток соціальної згуртованості суб’єктів освітнього процесу». Взяти участь у відбірковому етапі проекту запрошуються керівники загальноосвітніх навчальних закладів.
7 жовт. 2016

Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт»

З метою виявлення та підтримки учнівської та студентської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки, інтеграції в міжнародний освітній простір, починаючи з 2008 року в Україні проходить Міжнародний чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт» (далі – Чемпіонат), заснований Комп’ютерною Академією ШАГ. Конкурс орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити та реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну та комунікацій.
4 жовт. 2016

Новини МОН

Вибірковий перелік законодавчих та нормативних документів, що стосуються дошкільної,загальної середньої та позашкільної освіти, затверджених Міністерством освіти і науки України у вересні 2016 року.
30 вер. 2016

Зі святом!

Шановні колеги! Колектив відділу освіти, молоді та спорту щиро вітає вас із Днем працівників освіти. Бажаємо невичерпного натхнення, творчих злетів та щасливої долі. Будьте завжди усміхненими і коханими. Здоров'я вам і вашим родинам, достатку, миру та успіхів.